do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Zalety noszenia dziecka w nosidełku/huście 0

Nosząc dziecko w nosidełku rodzic może być aktywny, a jednocześnie być przebywać z dzieckiem. Mając wolne ręce jesteśmy w stanie wykonywać proste czynności i nie odwracać uwagi od dziecka. Możemy z dzieckiem przyrządzać coś w kuchni, posprzątać, spacerować, zająć się kilkoma czynnościami w tym samym momencie.

Noszenie jest pomocą w czasie niemowlęcych kolek, bolesnym ząbkowaniu, pierwszych infekcji. W trudnych momentach rodzic oferuje dziecku swoją bliskość, ukojenie i dotyk. 

Nosidełko, dzięki rozłożeniu ciężaru na oba ramiona oraz plecy noszącego, zdecydowanie odciąża kręgosłup, dlatego jest dużo wygodniejsze niż noszenie dziecka na rękach. 

Udowodniono, że dzieci noszone w nosidełkach i chustach mniej płaczą. Mają ku temu znacznie mniej powodów – są blisko rodzica, który uczy się ich sposobu komunikowania i jest w stanie znaczcie szybciej odpowiedzieć na ich sygnały.

Jeśli decydujesz się na zakup nosidełka sprawdź koniecznie jego opis i czy spełnia standardy bezpieczeństwa. Posiadają je nosidełka naszego sklepu. Wszystkie modele obejrzysz z zakładce Nosidełka/Chusty. Gwarantujemy , że Twoje dziecko będzie zakupem nosidełka zachwycone.

nosidełko lionelo                               nosidełko lionelo

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl